Ogłoszenia i firmy z Limanowszczyzny

Budownictwo i usługi budowlane

Informacje o firmie
Każdy z nas marzy o własnym domu i jego ciepłym wnętrzu. Z pewnością nie raz wyobrażaliśmy sobie siebie, posiadającym gustownie urządzone, własne mieszkanie, takie jak w filmach czy reklamach. Zastanawiamy się ile projektanci spędzili czasu na stworzeniu go i ile pieniędzy musiało zostać wydane, aby ze zwykłego pokoju powstało indywidualne i nietypowe pomieszczenie, mające swój niepowtarzalny klimat. Czy uważasz, że Twoje urządzenie wnętrza sprowadza się tylko do pomalowania ścian farbą i wkomponowaniu w nie mebli? Czy myślisz, że bez drogiej, nowoczesnej półki czy kanapy nie będziesz mógł stworzyć pięknego wnętrza? Nic mylnego!
Firma MILA pozwoli otworzyć Ci swoją wyobraźnię , dzięki czemu przemienimy Twoje wnętrze w takie o jakim zawsze marzyłeś. Udowodnimy Ci, że istnieje mnóstwo sposobów na ozdobienie Twoich ścian czymś innym niż tylko farbą czy tapetą. Przedstawimy ci nowoczesne formy „suchej zabudowy” z której jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne meble czy sufity. Teraz pozostaje tylko zadać sobie pytanie: Czy chciałbyś/abyś zmienić coś w swoim wnętrzu, aby stało się ono oryginalne i niepowtarzalne? Zakładasz salon fryzjerski, potrzebujesz porady i urządzenia go w gustownym stylu, który będzie przyciągał klientów? Czy jesteś właścicielem restauracji, której chcesz nadać niesamowity charakter, różniący ją od wszystkich innych restauracji? A może chcesz stworzyć przepiękne i nowoczesne wnętrze domu weselnego na miarę XXI wieku?
Nie czekaj, skontaktuj się z nami!
Najpierw pomożemy Ci stworzyć projekt wnętrza, a później profesjonalnie go zrealizujemy.
Podejmiemy się każdej pracy. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Wykonamy dla Ciebie również wiele innych prac remontowych i wykończeniowych, aby Twoje wnętrze przemieniło się w miejsce z charakterem i duszą.
Spełnimy Twoje marzenia!
Wyświetleń: 2714
Zgłoś naruszenie

Dane kontaktowe

Firma usługowa MILA
Zbydniów 176
32-741 Tarnawa
tel. 664766845, 500281401
e-mail: milaremontuje@onet.pl
milaremontuje.pl.tl
Godziny otwarcia
online otwarte
Pon.
24h
Wt.
24h
Śr.
24h
Czw.
24h
Pt.
24h
So.
24h
Nd.
24h
Masz jakieś sugestie? Napisz do nas!