Ogłoszenia i firmy z Limanowszczyzny

Komputery i Internet (sklepy i usługi)

Informacje o firmie
Franciszek Natanek od najmłodszych lat interesował się fotografią. Studiując chemię na Uniwersytecie Jagiellońskim rozwinął jeszcze bardziej swoje zainteresowanie i pogłebił wiedzę fotograficzną – prowadził Studencką Agencję Fotograficzną UJ, był autorem wielu wystaw fotograficznych o różnorodnej tematyce - architektura Krakowa, pejzaże, życie studentów krakowskich, I pielgrzymka Jana Pawła II do Polski i wiele różnych tematów.

Po skonczeniu studiów podjął pracę w Limanowskim Szpitalu organizując labolatorium ochronyśrodowiska i jednocześnie prowadząc pracownię fotograficzną .W tym czasie rozpoczął również pracę fotograficzną jako rzemieślnik fotograf na ½ etatu.W latach 90- tych nastąpił gwałtowny postęp w dziedzinie fotografii w Polsce, głównie w kierunku fotografii kolorowej poprzez automatyzację obróbki zdjęc. W tym czasie też Barbara Natanek małżonka podjęła razem z Franciszkiem pracę w Zakładzie Fotograficznym poszerzając ofertę zakładu o sprzedaż materiałów fotograficznych. Zakup nowoczesnych minilabów i urządzeń fotograficznych spowodowało większą prężność tej firmy.

Firma FOTO-NATANEK prowadzona przez Barbarę i Franciszka Natanek pozwala na pełne zaufanie w wykonaniu na najwyższym poziomie i jakości powierzonej usługi w zakresie fotografii i video.
Wyświetleń: 3320
Zgłoś naruszenie

Dane kontaktowe

Zakład i Sklep Fotograficzny "FOTO-NATANEK"
ul. Kilińskiego 20
34-600 Limanowa
tel. 18 33 73 536
e-mail: studio@fotonatanek.pl
fotonatanek.pl
Godziny otwarcia
online otwarte
Pon.
08:30-16:30
Wt.
08:30-16:30
Śr.
08:30-16:30
Czw.
08:30-16:30
Pt.
08:30-16:30
So.
09:00-13:00
Nd.
Zamknięte
Masz jakieś sugestie? Napisz do nas!