Ogłoszenia i firmy z Limanowszczyzny

Regulaminy

Portal Limanowa.info jest serwisem mającym na celu promocję firm z Limanowszczyzny. Dodatkowo każdy mieszkaniec naszego pięknego powiatu może bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia.

Usługi katalogu firm oraz ogłoszeń ZAWSZE będą bezpłatne.
Jedyne opłaty, które wiążą się z funkcjonowaniem serwisu, to ewentualne wyróżnienie bądź wypromowanie wpisu (ogłoszenia lub wizytówki firmy), a także reklamy w formie banerów.

Warunki, które musisz spełnić:
1. Żaden wpis (ogłoszenie, wizytówka firmy, ogłoszenie o promocji) nie może naruszać przepisów prawa obowiązujących w Polsce i w UE.
2. Kategorycznie zakazuje się zamieszczania słów uznawanych za wulgarne/obelżywe.
3. Musisz szanować prawa autorskie oraz prawo własności innych ludzi.

W przypadku gdy ktoś z użytkowników zgłosi naruszenie regulaminu, administracja strony rozpocznie proces weryfikacji zgłoszenia. Weryfikacja zostanie dokonana przed upływem max. 36 godzin.

Obecnie jedyną formą płatności za ewentualne usługi jest przelew. Po zakończeniu okresu testowego pojawią się inne formy płatności bezgotówkowej - PayU.

Użytkownicy zamieszczający wpisy powinni być pełnoletni.

W niektórych przypadkach mamy obowiązek udostępnić Twoje dane osobowe na żądanie uprawnionych organów adminsitracji państwowej (jeżeli będziesz łamać przepisy prawa, np. wystawisz do sprzedaży przedmiot zakazany). 
Masz jakieś sugestie? Napisz do nas!