Ogłoszenia i firmy z Limanowszczyzny

Jak to działa

Limanowa.info to lokalny portal ogłoszeniowy. Powstał on z myślą o regionalnych firmach i wszystkich tych, którzy w prosty i skuteczny sposób chcą dotrzeć ze swoimi ofertami do potencjalnych odbiorców. Serwis pozwala na zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży, kupna, ofert pracy czy informacji o ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Możliwości jest wiele, więc wszystkie ogłoszenia pogrupowane są na kategorie, które ułatwiają poruszanie się po stronie internetowej, dzięki czemu szybciej można znaleźć interesującą usługę.
 Serwis ten przeznaczony jest szczególnie dla tych, którzy chcą być zauważalni na rynku w naszym rejonie. Możliwość promowania się mają nie tylko firmy - może z nich skorzystać każdy. Wyróżnienie oferty poprzez zamieszczenie jej w dziale promocji sprawi, że twoja firma czy ogłoszenie nie znikną wśród tysięcy innych.
Korzystający z Limanwa.info znajdą tutaj szeroki asortyment. Zebrane w jednym miejscu oferty z rejonu limanowskiego ułatwią znalezienie pracy, nieruchomości, usługi czy potrzebnego produktu.
 Korzystanie z Limanowa.info jest darmowe! Płatne są tylko dodatkowe opcje, czyli np. wyróżnianie i promowanie ogłoszeń. Opcje te są wyraźnie zaznaczone i sam decydujesz o ich wyborze. Możesz skorzystać z wyróżnienia na listach kolorem lub dodania do działu ofert promowanych. Panują tutaj jasne reguły. Dodając ogłoszenie czy firmę jesteś o wszystkim informowany.
Wystarczy poświęcić minutę na założenie konta, następnie zalogować się. Katalogi są logicznie uporządkowane, więc z łatwością będziesz się po nich poruszał. W razie problemów możesz skorzystać z zakładki "Tematy pomocy".
 
Masz jakieś sugestie? Napisz do nas!